Designové horské apartmány Svatý Vavřinec se ukázaly jako vynikající nápad

Během roku 2015 představila firma Kubík a.s. developerský projekt Apartmány Svatý Vavřinec. Byl to jistý druh narozeninového dárku k 25. výročí fungování firmy na trhu. A dárek to byl vskutku výjimečný, hodně odvážný. Ale v průběhu necelých tří let se několikrát ukázalo, že byl (a stále je) i velmi úspěšný. Je o něj totiž velký zájem. Pojďme se podívat, v čem jsou Apartmány Svatý Vavřinec tak výjimečné a čím si nalákaly už tolik lidí.

Apartmány Svatý Vavřinec se staví v Peci pod Sněžkou

A to je nádherná lokalita plná ekonomických příležitostí. Cestovní ruch tady kvete přes všechna roční období. Právě toho dokázal developer projektu Apartmány Svatý Vavřinec geniálně využít. Apartmány totiž budou, dle slov developera, postaveny v ideálním místě v centru obce, kde nebude nikdy nutné používat sněhové řetězy, ale přitom budou domy 100 metrů od přibližovacího vleku.

Dále developer zdůrazňuje, že „Projekt je v místě, kde se setkává údolí Zeleného potoka s údolím řeky Úpy. Je přirozeným východiskem mnoha pěších, lyžařských i cyklistických túr.“ Prostě úžasná poloha, o kterou je samozřejmě ohromný zájem českých i zahraničních turistů. Proto se není čemu divit, když se dočteme, že apartmány jsou postaveny tak, aby bylo snadné je kdykoliv pronajmout třetím osobám.

Apartmány jsou sice určeny do soukromých rukou, ale starosti si ponechává developer

Projekt je nastaven tak, že nabídne dvě hlavní věci: Jednak nabídne lidem ke koupi nádherný apartmán v luxusním komplexu apartmánů, s kompletním doplňkovým vybavením. A v místě, kde by si jednotlivec jen stěží podobný apartmán nebo domek s takovým příslušenstvím (garáž, parkovací místo, skibox) mohl nechat postavit.

Jednak ale majitelům apartmánů umožní užít si bezstarostné vlastnictví nemovitosti a hlavně bezstarostný výdělek. Již jsme zmínili, že apartmány jsou určené i k pronajímání. A i o tohle se postará developer. Firma Kubík, a.s. tedy nejenže vede výstavbu apartmánů, ale po celou dobu se o ně bude i starat. Včetně jejich pronájmu dalším lidem anebo případných škod způsobených lidmi, co si apartmán pronajali.

Jak sám developer uvádí na svých webovkách: „Naše vize je taková, že Vaše veškeré starosti na sebe přebíráme my. My se tedy o vše postaráme.“ A to je setsakramentsky lákavá vize. Není proto divu, že většina apartmánů je již prodaná. A v polovině dubna 2018 už zbývá prodat poslední z nich.

Jak skloubit pobyt v apartmánu s jeho pronájmem? I tohle je geniálně vyřešeno

Vzhledem k tomu, že apartmány jsou od počátku určeny také k pronajímání, jsou vybaveny uzamykatelnými úložnými prostory, kam si majitelé mohou uschovat své věci, kdykoliv budou odjíždět. Apartmány tak budou stále přichystány k pronájmu komukoliv, kdo o ně projeví zájem. A také k patřičnému výdělku.

Apartmány Svatý Vavřinec jsou navíc vybaveny chytrým architektonickým a designovým řešením, díky kterému lze variabilně měnit jejich dispozice. Tedy zejména počet míst ke spaní. Nábytek je volen tak, aby byl prostor apartmánu efektivně využitý, proto je velká část nábytku vyloženě víceúčelová.

Jeden styl pro všechny? Nikoliv!

Developer myslel i na to, že každému se líbí jiný design a styl. Proto nabízí vybavení apartmánu ve čtyřech stylech, konkrétně ve stylu krkonošském, skandinávském, glamour a také ve stylu moderním. Navíc nabízí realizaci i v jakémkoliv jiném stylu, když si ji majitel dohodne ještě před finální dostavbou.

Nestihli jste si apartmán koupit? Nevadí! Budou další

Investice do apartmánu je sice závratná, ceny apartmánů se pohybují v milionech korun, ale je dlouhodobá. A má našlápnuto do úspěšné budoucnosti. No, a pokud jste si nestihli apartmán koupit a už se na vás ani nedostane, nepodléhejte skepsi. Firma Kubík, a.s. chystá projekt další. Až ho zveřejní, naší pozornosti jistě neunikne.

We will be happy to hear your thoughts

Komentujte

Obydlíčko
Logo