Crosta ušetří čas při hledání nábytku domů

Online agregátorům okolo bydlení už jsme se na Obydlíčku dříve věnovali. Dnes si představíme další takový. Jmenuje se Crosta.

Co je agregátor

Jde o online službu, která sdružuje nabídky více eshopů z nějakého oboru. Občas se také mluví o marketplace. Takovým jsou třeba dobře známá Heuréka nebo Zboží.cz.

Obě služby však produkty sdružují za účelem srovnání ceny. Smyslem Crosta.cz je spíš nabídnout inspiraci tak, jako to například umí Pinterest.

Náhled na marketplace Crosta

Jak vybrat tu pravou věc

Většina hledajících má hrubou představu, co hledá. Ta obnáší kromě samotného produktu jeho klíčové parametry, jako je jsou třeba rozměry, barva, nebo z čeho je vyrobený.

A přesně podle nich probíhá na Crosta hledání. Hledám-li bílý polštář s rozměry 40×40 cm, přesně takový najdu na adrese https://www.crosta.cz/kategorie/polstare-40×40-cm/90:5637.

Kde je Crosta silná

Nejvíce produktů má marketplace Crosta mezi stoly. Následuje bytový textil.

Dobře je udělaná i sekce Slevy, která je pro šetřílky bohatě zásobená a dostanete se ní proklikem z libovolné kategorie.

Trendové věci zase můžete vychytat filtrem pro nové kousky.

Oproti mnoha velkým eshopům známých značek v adrese na Crosta poznáte parametry, které jste si zvolili. To se hodí při sdílení výběru s přáteli třeba v mailu jako tip na dárek.

Vybírat můžete i podle značek výrobců. Takže už není problém mít vše od vašeho oblíbeného výrobce, i když jde o kousky pro různé místnost v domě.

Co mi chybí?

Líbila by se mi možnost filtrovat podle země původu. Tu většinou české marketplace neumějí.

We will be happy to hear your thoughts

Komentujte

Obydlíčko
Logo