Jak šetřit čas při nákupu nábytku a dekorací online? Představujeme InHaus.cz

Nakupování na internetu mnoha lidem přineslo obrovskou úsporu času a některé zbavilo problémů se sociální fóbií. Možnost vybrat si co chci a kdy chci, aniž bych ztratil čas dopravou tam i zpět je skvělá. Ne všechny produktové segmenty ale byly pohodlně dostupné už od dřevních dob. Zatímco ledničku nebo knihu si v klidu koupíte online, třeba u nábytku to už tam lehké být nemusí.

Limity internetu

Nejen že si některé větší kusy nábytku chcete osahat, poležet si na nich nebo třeba prověřit systémy otvírání. To internet zatím vyřešit neumí, i když systémy rozšířené reality už nastupují například u IKEA.

Limitující je ale i samotná nabídka e-shopů. Jak z oné slavné pohádky, ten umí tohle a ten zas tamto. A tak v jednom obchodě najdete 25 druhů sedaček a 30 druhů lustrů a v dalším zase jiných 50 druhů souprav a X dalších lustrů. Brouzdáte, trápíte se nepřehledným ovládáním u eshopů, které nemají dobře upravené nákupní prostředí…

Sdružování je cesta: InHaus.cz

Cesta ven jsou agregátory. Ty sdružují nabídky mnoha eshopů a přidávají navíc možnosti snadného výběru, které ani samotný eshop mít nemusí. Dnes se podíváme na agregátor InHaus, ktrerý funguje už několik let a v Česku byl mezi prvními.

U sedacích souprav nabízí InHaus.cz možnosti filtrování:

  • podle ceny
  • podle barvy
  • podle tvaru a materiálu
  • podle stylu

Výběr sedaček na InHaus.cz

Možnosti výběru jsou docela dobré. Je ale škoda, že jednotlivé filtry nejde mezi sebou kombinovat. Tady InHaus.cz zatím ztrácí na konkurenci. Je ale fér říct, že jsou produkty,kde si vystačíte se základním členěním. Třeba takové květináče.

Doporučené služby a firmy

inHaus.cz má i poměrně obsáhlý katalog služeb. U každého z nich najdete referenční fotografie na jeho práce a pokud se vám líbí, můžete jej snadno kontaktovat. To v jiných katalozích chybí.

K pohodlnějšímu používání ale opět chybí pokročilejší možnosti filtrace, třeba podle lokality.

Inspirace

Co si budeme nalhávat, ne každý má bohatou fantazii, když přijde na styl domova. InHaus.cz to ví a nabízí sekci Inspirace pro jednotlivé místnosti. Ve stovkách obrázků dovedou kvanta času strávit hlavně ženy.

Shrnutí

InHaus.cz je užitečný projekt. Prospělo by mu vylepšení s rozšířením filtrace, aby si každý mohl přesně nadefinovat, co hledá.

We will be happy to hear your thoughts

Komentujte

Obydlíčko
Logo