V Trutnově umějí kvalitu i luxusní design praktických věcí

Kdo si potrpí na designová řešení a luxusní, ale přitom praktické doplňky a přístroje, měl by do hledáčku přidat i společnost Kasper Design s.r.o. Respektive ta designová studia, která se společností Kasper Design spolupracují. A proč tahle značka stojí za úvahu? Minimálně proto, že již získala cenu RED DOT AWARD. A hlavně proto, že individuální řešení pro nejnáročnější zákazníky jsou pro ně výzvou, do které se pouštějí s maximálním nasazením.

Jak to celé začalo?

v Kasper Design začínali s návrhy luxusních, ale přitom funkčních doplňků pouze pro svůj dům. Na trhu jim chybělo něco, co bude mít nápad, styl, ale i využití. Tak to vymysleli. Vlastnili tou dobou rodinnou firmu Kasper Kovo, a tak převedení návrhů do reality nebyl velký problém.

S výsledkem byli spokojeni. A jejich okolí bylo z květináčů, poštovní schránky nebo designového grilu prostě nadšené. Proto začali svůj nápad i výsledné produkty nabízet na trhu a dnes s nimi slaví velké úspěchy právě u těch nejnáročnějších zákazníků.

A není se čemu divit. Jestliže produkty vznikaly pro uspokojení potřeb samotné rodiny Kasperových, dá se očekávat, že splňují vysoké nároky jak na design a luxus, tak na účelovost. Květináče, poštovní schránky nebo nerezové bazény, to vše je vymyšleno tak, aby sloužilo svému účelu. Kvalita, design a dlouhověkost jsou samozřejmou součástí výrobků Kasper Design.

Nadchli i odbornou veřejnost

Nabídky společnosti Kasper Design si všimla i odborná veřejnost, která dávala pozitivní ohlasy. Proto společnost přihlásila v roce 2015 jeden ze svých produktů do designérské soutěže. A získala prestižní designérské oceněním RED DOT AWARD 2015. Red Dot Award je přitom jednou z největších a nejuznávanějších designových soutěží na světě.

Tak to je on, vítěz Red Dot Award z roku 2015

Tak to je on, vítěz Red Dot Award z roku 2015

Konkrétně šlo o ocenění za produktový design květináče Wave, od designéra Petra Novague. Květináč uspěl v konkurenci 4928 přihlášených výrobků z 56 zemí světa. A jak zástupci společnosti Kasper Design prohlásili, tohoto ocenění si velice váží, jelikož jim potvrzuje, že jejich koncepce vývoje výrobků jde tím správným směrem.

Kartáčovaná nerezová ocel a sklo – to je svět KASPER

Společnost Kasper design pracuje se dvěma základními materiály, kterými jsou kartáčovaná nerezová ocel a sklo. Jde o ušlechtilé materiály s dlouhou životností, vysokou kvalitou a velmi luxusním vzhledem. Designově je lze jakkoliv přizpůsobit. A velikostně také.

Schránka, květináč, bazén, stůl, židli či gril?

V nabídce společnosti Kasper Design si prostě nelze nevybrat. Jednak nabízejí promyšlené a luxusně designové produkty s praktickým využitím v interiéru i v exteriéru, jednak řeší i konkrétní zadání na míru a přesně podle potřeb zákazníka.

Vybírat můžete mezi různými typy poštovních schránek, nerezových grilů, například s luxusní skleněnou odkládací plochou. Společnost samozřejmě nabídne své slavné květináče Novague, i obaly na květináče.

Kompletní projektové řešení vyhoví každému požadavku

Specifikem nabídky společnosti Kasper Design jsou pak projektová řešení, v rámci nichž si firma poradí s nerezovými bazény, s různými typy luxusního skleněného schodiště, s květináči na míru či nerezovými stoly všech tvarů a velikostí.

K tomu samozřejmě nerezové a skleněné židle, sloupy, zábradlí, okopové plechy, stěnové obklady. Nabízené produkty jsou jednak designovým prožitkem, jednak splňují nároky na maximální užitnou hodnotu. Možnost realizací je široká a v podstatě bez omezení – zákazník přinese myšlenku a společnost ji zhmotní k čisté dokonalosti. Tak totiž zní jedno z jejích mott.

Inspiruje se ve fotogalerii

We will be happy to hear your thoughts

Komentujte

Obydlíčko
Logo