Nákupní vychytávky: odložené platby s MALL Pay

Při nákupu čehokoliv domů z internetu často hrozí, že se vám něco nebude líbit. Zboží ale platíte při převzetí a pokud se něco pokazí, peníze až do vyřešení nemáte. A přesně na tuto „bolístku“ cílí MALL Pay.

Jde o službu, kterou jako samostanou firmu vytvořil eshop Mall.cz. Jak přesně funguje?

Pokud ji eshop nabízí jako platební metodu – aktuálně už u několika desítek opravdu velkých eshopů – můžete platit přes ni. Vám se peníze z účtu strhnou až po 14 dnech. Máte tedy dost času na dodání zboží a jeho přezkoumání.

Některé ze zapojených eshopů

Nábytek je na odloženou platbu úplně ideální. Typicky jde o velký výdaj, který vám může chybět. Nebo vás brzdit v okamžitém nákupu v jiném eshopu.

MALL Pay uživatele motivuje i věrnostním systémem. Za každých 100 korun dostanete 1 bod. Nasbírané body pak měníte za slevy nebo třeba prodlouženou záruku. Na drahé věci nebo spotřebiče ideální.

Zapojení do MALL Pay je kompletně zdarma. Jen nesmíte odloženou platbu uhradit pozdě. MALL Pay se s vámi nejprve spojí. Jestli budete ale s platbou ve zpoždění i nadále, přijde čas na poplatky:

  • 5 dní po splatnosti – 100 Kč
  • 10 dní po splatnosti – dalších 100 Kč
  • 15 dní po splatnosti – dalších 100 Kč

Zpožděná platba je fajn nápad, který vidím jako bezpečnostní opatření. Pokud ji zkombinujete třeba ještě s cashbackem, dokážete současně nákup i zlevnit. V případě nábytku to budou i stokoruny.

Podle dat, na která jsem se zeptal, už službu zkusilo přes 100 tisíc a nákupy za několik desítek milionů korun.

Více o službě najdete na https://mallpay.cz/ 

We will be happy to hear your thoughts

Komentujte

Obydlíčko
Logo