Dětský systémový nábytek je to nejjednodušší řešení do pokojíčku

Vybavujete pokojíček novým vnitřním zařízením? Nákup si většinou přejete vyřídit rychle a pokud přitom ušetříte nějakou tu korunu, jenom dobře. Vyberte si z nabídky dětského systémového nábytku. Sestavy jsou vyrobeny z kvalitních atestovaných materiálů s důrazem na maximální bezpečnost jejich malých uživatelů. Systém dětského nábytku tvoří postel, skříně, poličky a další kusy ve stejném designu a poskládat si je můžete, jak sami chcete.

Systémový nábytek je sestava několika kusů nábytku ve stejném designovém i barevném provedení. K nákupu systémového nábytku většinou přistupujeme v případech, kdy vybavujeme nový pokoj a nemáme k dispozici žádný nábytek. Dětský systémový nábytek se většinou skládá z postele, šatní skříně, komod, polic, psacích stolů, nočních stolků, knihoven i rozkládacích pohovek či křesel.

Vybírat nábytek do dětského pokoje ze sestav má několik výhod:

  • nábytek je funkčně i esteticky zpracovaný, takže se k sobě jednotlivé kusy nábytku nejen ladí, ale také poskytuje různé druhy nábytku (od postele po pracovní stůl)
  • nábytkové sestavy jsou většinou cenově zvýhodněné
  • nákup systémového nábytku kromě peněz šetří i Váš čas – jste ušetřeni nekonečných návštěv v obchodech s metrem v ruce, nemusíte přemýšlet, jestli se tento dezén komody hodí k barvě šatní skříně.

Adéla systém: Systém Adéla vyniká hlavně díky unikátní kombinaci několika kusů nábytku v jeden spojený celek. Příkladem může být patrová postel postavená nad šatní skříní a psacím stolem. Součástí takové sestavy jsou i police a zásuvky. Nenechte se zmást obrázky s nábytkem v růžové barvě! Adéla se dodává i v modré variantě!

Liana systém: Čím sestava Liana zaujme jsou rozhodně přihrádky v policích i komodách, se kterými si designéři opravdu vyhráli. Jejich skládáním do netypických tvarů vznikly originální úložné prostory, které navíc pobaví a stanou se jakousi ozdobou. Podobně působí i čtvercové úchyty na dvířkách i zásuvkách. Liana nabízí čtyři barevné kombinace.

Tereza systém: Dětský nábytek ze sestavy Tereza je díky světlému dezénu vhodný zejména do malých pokojů, které potřebují odlehčit a opticky zvětšit. I tato sestava však nabízí čtyři barevné kombinace, díky nimž vybavíte pokoj pro kluky, holky i studentský pokoj.

Blox systém: Systém Blox je sesterská sestava Adély, nabízí stejné nebo podobné výrobky, ovšem s jedním velkým rozdílem – kombinuje naprosto jiné barvy. Blox systémový nábytek do dětského pokoje je bílý a některá dvířka či zásuvka je v barvě moka a v dezénu masivního dřeva s viditelnými lety. Univerzálnost takového nábytku spočívá zejména v použití jak pro pokoje pro děvčata, pro chlapce i dospívající. Některé díly, např. police či TV stolek, oceníte i v obývacím pokoji.

Obydlíčko
Logo