Pergola BRERA – slunce, stín a cokoliv mezi tím

Představte si, že sedíte pod pergolou, která se dokonale přizpůsobí nejenom aktuálnímu počasí, ale také vaší náladě. A přesně tohle zvládne pergola BRERA s unikátními posuvnými lamelami, které umožňují natáčení, úplné uzavření nebo shrnutí na stranu stiskem jednoho tlačítka. Díky ní si můžete vychutnat slunce i stín, čerstvý vzduch, schovat se před větrem i deštěm. Pokud milujete propojení přírody a moderních technologií, je BRERA přesně pro vás.

Dokonalá v každém detailu

Unikátní pohyblivá střecha pergoly BRERA nemá na trhu konkurenci. Stiskem jednoho tlačítka sami určíte, jestli se lamely shrnou na stranu, zcela uzavřou nebo natočí přesně do takové polohy, která je vám zrovna příjemná. Propojením se slunečními a větrnými čidly zajistíte automatický pohyb střechy. Velmi tichý motor vás nevyruší ani při odpoledním šlofíku.

Italský výrobce myslí i na ty nejmenší detaily, které vám zpříjemní každodenní užívání pergoly:

  • Maximálně variabilní střešní lamely z odolného extrudovaného hliníku.
  • Integrované okapy se zabudovaným odtokovým systémem.
  • Bezúdržbová hliníková konstrukce s prvotřídní povrchovou úpravou.
  • Integrované LED osvětlení.

Technickou stránku podtrhuje design. Vyberete si z mnoha barevných variant povrchové úpravy a dalších detailů, které z vaší pergoly udělají originální kousek.

👉Tip: Chcete poradit, jak postavit terasu?

340 dní v pergole

Pergola BRERA vám poskytne útočiště téměř po celý rok. Robustní hliníková konstrukce, pohyblivá střecha a možnost praktických doplňků učiní z pergoly úplně nový prostor. Doporučujeme na příklad boční screenové rolety, které chrání před teplem i sluníčkem. Posuvné zasklení zase ochrání před deštěm a větrem.

Pergola připravená na všechno

Chcete pergolu k bazénu, k domu nebo třeba doprostřed zahrady? Volba je na vás. Pergola BRERA je určená pro montáž do připraveného stavebního otvoru, na stěnu domu a zvládne stát i samostatně. Navíc díky možnosti spojování více modulů zastíní i opravdu velkou plochu.

We will be happy to hear your thoughts

Komentujte

Obydlíčko
Logo