Potřebujete bydlet Raz dva? Popřemýšlejte o dřevostavbě!

Papírování okolo výstavby nového domu sice dřevostavbou neuspíšíte, ale můžete potom, až budou papíry vyřízené, pospíšit se samotnou stavbou domu. Společnost Dumrazdva.cz je totiž schopná dodat dřevostavbu již dva měsíce po převzetí základové desky! Jak je to možné? Díky pokročilým technologiím dřevostaveb, které umožní nejen rychlou výstavbu, ale také moderní nízkonákladový a nízkoenergetický standard domu vysoce šetrný k životnímu prostředí.

Bydlení Raz dva je opravdu pro každého

Každý by si přál bydlet v nízkonákladovém a nízkoenergetickém domě, kde účty za topení budou jen zlomkem ceny ve srovnání s běžnými staršími cihlovými domy. Dobrou zprávou je, že společnost Dumrazdva.cz nabízí takovéhle dřevostavby opravdu pro každého.

Například s domem o dispozicích 4+KK se zastavěnou plochou cirka 85 metrů čtverečních se vejdete pod 900 tisíc. Počítáno tedy bez DPH, základové desky a hydroizolace, přičemž jde o cenu hrubé stavby. Pokud byste zvolili stavbu na klíč, tedy se zhotovením do posledního detailu, budete se pohybovat v ceně okolo milionu a půl.

Typizovaná stavba? Nebo atyp s výzvou pro architekta?

U společnosti Dumrazdva.cz si můžete nechat postavit jak běžný typizovaný dům v nízkoenergetickém a nízkonákladovém standardu, tak také atyp, který si zadáte přesně podle vašich přání. Když sáhnete po typizovaném domě, projekt a umístění na pozemku k němu dostanete zdarma. Za atyp je samozřejmě nutno zaplatit. Ale jak se můžete přesvědčit na stránkách dumrazdva.cz, architekt si poradí s kde čím. I s malým a svažitým pozemkem.

Jste nároční a chcete luxusní dům? Také si zde přijdete na své

V nabídce jsou totiž jak ekonomické, tedy výrazně levné varianty, tak domy splňující vysoké nároky svých budoucích obyvatel. U každého typizovaného domu je možné vybírat z velké škály nadstandardní výbavy a doplňků. A samozřejmě je možné vše zadat formou atypického projektu.

Dodělej doma, aneb kutilové mají dveře otevřené

Jste pohodlní nebo natolik časově vytížení, že si raději necháte dodat stavbu na klíč? Budete patřit k většině zákazníků, kteří si stavbu od společnosti dumrazda.cz objednali. Ale jestliže jste kutilové a chcete si své sídlo dodělat svépomocí, je možné se s firmou domluvit na předání stavby v některém ze stádií rozpracovanosti. Volba je jen na vás.

Z čeho můžete vybírat?

Základní nabídka typizovaných staveb je poměrně široká. Začíná od nejmenších bungalovů (a rekreačních objektů) s názvy Bungalov 0 (1+kk) a Bungalov 0+. Je možné je používat i pro trvalé bydlení, jsou nízkoenergetické a jejich cena začíná v hrubé stavbě na půl milionu korun.

Dále se nabídka pohybuje přes větší domy různých tvarů zastavěné plochy. Lze vybírat mezi moderními bungalovy nebo mezi domy s podkrovím, či domy s podkrovím a garáží. Co se dispozic týká, jde o bungalovy se 3+kk, přes 4+kk (nejčastější požadavek od zákazníků), až po 6+kk.

Nabídka ale zahrnuje i dvoubytové domy nebo dům mezonetový, také domy řadové. Všechny nabízené domy jsou velmi variabilní v oblasti dispozičního řešení. Samozřejmostí jsou konzultace během vyřizování stavebního povolení.

Jaké jsou důvody pro bydlení v dřevostavbě?

Dřevostavba je ekonomicky výhodná. Jednak je levné již samotné dodání domu, jednak jsou pak i nízké náklady na topení a provoz celé stavby. Pomocí nízkoenergetického standardu se daří v létě, při vysokých teplotách, udržet teplotu v interiéru v rozumném rozmezí. V zimě je naopak snadné dům vytopit a udržet teplý.

Tip: až budete vybírat, za kolik a jaký dům pořídíte, nezapomeňte použít hypotéční kalkulačku. Během pár vteřin zjistíte, jak pro vás budou splátky zatěžující a můžete se správně rozhodnout.

Údržba dřevostavby klade jen minimální nároky na koncového uživatele stavby. Firma Dumrazva.cz zaručuje kvalitu montované stavby odborností svých lidí. A také dlouholetou praxí s dřevostavbami v tuzemsku. Dřevostavba má vysokou morální i technickou životnost. Dům je maximálně šetrný k životnímu prostředí, takže jde o bydlení s výhledem do budoucnosti.

Obrázky: www.dumrazdva.cz

We will be happy to hear your thoughts

Komentujte

Obydlíčko
Logo